Rekrutacja

Selekcja do JW AGAT opisana w dziale: https://b3lodz.pl/jw-agat/selekcja/

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ukierunkowanych pasjonatów oddziałów specjalnych Wojska jak i Policji. Szkolimy się indywidualnie jak i zespołowo, zawsze pod okiem fachowców. Kładziemy nacisk na jak wierniejsze odwzorowanie JW AGAT. Staramy się stale podnosić swoje umiejętności oraz kondycję fizyczną.

Nasze cele

Stowarzyszenie zostało powołane do realizacji celów wychowawczych oraz proobronnych. Działamy na rzecz umacniania Rzeczpospolitej Polskiej. Upowszechniamy i rozwijamy wiedzę o pierwszej pomocy oraz medycynie ratunkowej.

Realizacja

Współdziałamy z władzami państwowymi, samorządowymi oraz placówkami oświaty i wychowania. Współpracujemy także z organizacjami pozarządowymi o podobnych celach działania. Bierzemy udział w uroczystościach państwowych.

Łączy nas pasja

Przede wszystkim jesteśmy grupą przyjaciół którzy mają nietypowe zainteresowania. Działamy w zespole zarówno na eventach jak i w życiu prywatnym. Nasza działalność oparta jest na pracy społecznej członków. Każdy z nas ma rodzinę, pracę, szkołę czy też inne zainteresowania. Stowarzyszenie jest odskocznią od obowiązków dnia codziennego.

Nie przejmuj się jeśli nie masz sprzętu bądź wiedzy. Zadzwoń, napisz maila czy przez facebook. Wszystko ci wytłumaczymy, sprzęt ukompletujesz w miarę zaangażowania. Pamiętaj że my też kiedyś zaczynaliśmy od zera.

Liczą się chęci oraz zaangażowanie.

Informacja o członkostwie w stowarzyszeniu

error: