Współpraca

Porozumienie o współpracy zawarte w dniu 15.09.2016 dotyczące zajęć dydaktyczno-szkoleniowych z zakresu wiedzy ogólnej o strukturze armii i pomocy medycznej wojskowych służb medycznych oraz przybliżenie młodzieży znaczenia wojska w kraju i na świecie.
https://wckmed.wp.mil.pl/

Patronat firmy CURRAHEE Sp. z o.o. zajmującej się projektowaniem i produkcją wyposażenia taktycznego dla służb mundurowych i pasjonatów.
“My jesteśmy dla Was i dbamy o wasze Bezpieczeństwo oraz Komfort pracy ” 
https://currahee.pl/

Oficjalny przedstawiciel firmy OAKLEY w Polsce, specjalistyczny salon okularów.
https://o-shop.com

Strona Strzelnicy TOP-SHOT http://top-shot.pl/ – siedziba COLT Łódź na którą zapraszamy po szczegółowe informacje oraz cennik obiektu.

Prowadzimy szkolenia z posługiwania się bronią palną. Instruktorzy IKEM legitymują się doświadczeniem w dynamicznym strzelectwie sportowym oraz realnym doświadczeniem bojowym. Jesteśmy pasjonatami, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Tworzymy i rozwijamy system szkolenia strzeleckiego, czerpiąc wiedzę i inspirację z różnych źródeł.

http://militarialodz to nie tylko sklep oferujący szeroką gamę umundurowania i wyposażenia dla miłośników wojska lub klimatów militarnych lecz od wielu lat hobby i pasja. Działamy w tej branży już blisko 10 lat, wciąż pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie.  Zawsze staramy dzielić się z naszymi klientami wiedzą, którą posiadamy ponieważ traktujemy wszystkich jak przyjaciół. 

Nasz sklep http://dlasluzb.pl to nie tylko sklep oferujący szeroką gamę umundurowania i wyposażenia dla miłośników wojska lub klimatów militarnych lecz od wielu lat nasze hobby i pasja. Działamy w tej branży już blisko 10 lat, wciąż pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie.  Zawsze staramy dzielić się z naszymi klientami wiedzą, którą posiadamy ponieważ traktujemy wszystkich jak przyjaciół. Twój mail nigdy nie zostanie bez odpowiedzi. 

Wspieramy akcja charytatywną skierowana do wszystkich ludzi walczących o wolną Polskę – żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych min. AK, NSZ, WIN , podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny.
https://www.facebook.com/paczkadlabohatera/

error: